Drevodom DALIBOR

* Variant A - so sedlovou strechou, Variant B - s plochou strechou

Informácie: drevodom DALIBOR

Zastavaná plocha: 118,30 m²
Úžitková plocha: 103,40 m²
Minimálna šírka pozemku: 16 m
Počet užívateľov: 4-5
Cena domu: 107 380 € s DPH

Pôdorys drevodom DALIBOR

Popis

Tvarovo a dispozične riešený dom, ktorý uspokojí Vaše požiadavky na pohodlné bývanie. Zaujme z vonku a príjemne prekvapí svojimi možnosťami v interiéri.

Obývacia izba s KK, kde sa bez problémov zmestíte nielen vy, ale i vaši priatelia. Chuť jedlu vám dodajú i luxusne riešené priehľadné výplne otvorov v obvodových konštrukciách do Vašej záhrady na celú dĺžku pozemku. Hrajúce sa deti máte pod kontrolou od stola.

Všetky druhy rastúcich drevodomov v prípade Vašich požiadaviek dokážeme upraviť. Všetky druhy našich rastúcich drevodomov sa z dôvodu energeticky úspornej skladby obvodových konštrukcii svojimi nákladmi na prevádzku správajú priateľsky k Vašej peňaženke.

Ak máte záujem, kontaktujte nás

Prehlásenie: poskytujeme za účelom transparentnosti voči dotknutým osobám toto oboznámenie pre dotknuté osoby.

Právny rámec: Vo veci spracovaní osobných údajov podľa článkov 13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „Nariadenie“) a § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov pod názvom

Potvrdením súhlasu (nižšie) a zároveň odoslaním tohto formuláru udeľujem prevádzkovateľovi UNIO spol.s.r.o., Zelený kríčok 5, 917 01 Trnava, IČO: 34127569 súhlas so spracúvaním svojich vyššie uvedených osobných údajov ( Meno, priezvisko, mail, telefón) na účel vybavenia dopytu, a to na čas pokiaľ tento dopyt nebude vybavený. Súhlas je možné kedykoľvek u prevádzkovateľa odvolať zaslaním žiadosti na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., kontaktná osoba - Ing. Jelačič.

Prehlasujem, že ako dotknutá osoba som si vedomá svojich práv v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a nového nariadenia Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR).

Prevádzkovateľ UNIO spol.s.r.o., prehlasuje, že bude Vaše údaje aj naďalej spracovávať a udržiavať v maximálnom bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením Európskej únie.