podlahové elektrické kúrenie

Elekrické podlahové kúrenie

Elekrické podlahové kúrenie

Vyberte si....

Naša spoločnosť je výhradným zástupcom českého výrobcu elektrického vykurovacieho systému EKOHEAT® pre územie Západného a Stredného Slovenska.

>

Slide background

Odborné posúdenie technického stavu

Odborné posúdenie technického stavu

Kupujete či predávate dom, byt alebo inú nehnuteľnosť? Bez znalosti aktuálneho technického stavu nemáte istotu, že zodpovedá deklarovanej realite a požadovanej cene.

>

Ubytko, ktoré hľadáš.

Prenajímame zariadené dva samostatné ubytovacie priestory pre študentov v tichej časti historického centra mesta na Jeruzalemskej ul. č.45 so sociálnym zariadením (WC, sprcha, umývadlo, pračka), kuchynkou (mikrovlnka, chladnička, rýchlovarná kanvica, elektrická dvojplatnička, riad, príbory). V dome sú dvoje ubytovacie priestory, v každom dve izby pre 3 osoby. Oba ubytovacie priestory (UP) sa nachádzajú na prízemí domu, prístupné z dvora. UP sa skladá z dvoch samostatných izieb pre 3 osoby, spoločného sociálneho zariadenia a kuchynky.

Priestor 1

Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1

Priestor 2

Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2

K dispozícii sú tri miesta v dvoch samostatných izbách pre tri osoby. Ubytovanie ponúkam minimálne od 01.septembra 2015 do 30.06.2016.

*Výborná poloha, cca 500 m Trnavská univerzita , UCM-ka, centrum, poliklinika

*Tichá lokalita, samostatný vstup.

*Parkovanie motorovým vozidlom možné na priľahkých verejných komunikáciach v dotyku s objektom - Jeruzalemská, Michalská ulica.

*Wi-fi sieť.

*Cena 90 € /mesiac/osoba s energiami.

Obhliadka možná po vzájomnej dohode. V prípade záujmu zašlem podnájomnú zmluvu.

V prípade záujmu v tvojom voľnom čase môžeš posedieť s priateľmi pri poháriku v príjemnom prostredí vinnej pivnici nachádzajúcej sa priamo pod objektom.

Kontakt mobil 0905 384 666
e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pohodlie vášho domova

Nikdy v minulosti nebol tak spoľahlivý a finančne dostupný, ako je to v súčasnosti vďaka elektrickému vykurovaciemu systému EKOHEAT, výsledok mnohoročného vývoja a inovácii na základe mnohoročných praktických skúseností získaných realizáciou elektrického vykurovacieho systému EKOHEAT.

Pozrieť EKOHEAT
UNIO Váš partner pri stavebnej činnosti
ingjalacicIng. Jelačič
riaditeľ spoločnosti

Po absolvovaní štúdia na Slovenskej Vysokej Škole Technickej –stavebnej fakulty som v roku 1991 začal podnikať v oblasti stavebníctva,ako fyzická osoba.V roku 1995 sa fyzická osoba mení na právnickú s názvom UNIO spol.s.r.o. so sídlom v Trnave. V priebehu 23 rokov činnosti sme zrealizovali množstvo stavebno –montážnych prác,služieb stavebného dozoru a projektov pre stavebné konanie .

O Unio spol. s r.o.