Ubytko, ktoré hľadáš.

Prenajímame zariadené dva samostatné ubytovacie priestory pre študentov v tichej časti historického centra mesta na Jeruzalemskej ul. č.45 so sociálnym zariadením (WC, sprcha, umývadlo, pračka), kuchynkou (mikrovlnka, chladnička, rýchlovarná kanvica, elektrická dvojplatnička, riad, príbory). V dome sú dvoje ubytovacie priestory, v každom dve izby pre 3 osoby. Oba ubytovacie priestory (UP) sa nachádzajú na prízemí domu, prístupné z dvora. UP sa skladá z dvoch samostatných izieb pre 3 osoby, spoločného sociálneho zariadenia a kuchynky.

Priestor 1

Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1 Priestor1

Priestor 2

Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2 Priestor2

K dispozícii sú tri miesta v dvoch samostatných izbách pre tri osoby. Ubytovanie ponúkam minimálne od 01.septembra 2015 do 30.06.2016.

*Výborná poloha, cca 500 m Trnavská univerzita , UCM-ka, centrum, poliklinika

*Tichá lokalita, samostatný vstup.

*Parkovanie motorovým vozidlom možné na priľahkých verejných komunikáciach v dotyku s objektom - Jeruzalemská, Michalská ulica.

*Wi-fi sieť.

*Cena 90 € /mesiac/osoba s energiami.

Obhliadka možná po vzájomnej dohode. V prípade záujmu zašlem podnájomnú zmluvu.

V prípade záujmu v tvojom voľnom čase môžeš posedieť s priateľmi pri poháriku v príjemnom prostredí vinnej pivnici nachádzajúcej sa priamo pod objektom.

Kontakt mobil 0905 384 666
e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

dobra cena
trieda a
tepelna stabilita
na kluc

Vystaváme Vám

drevodom na kľuč

Prijateľná cena, energetická trieda A energetickej náročnosti, vysoká tepelná stabilita, bez tepelných mostov, na kľuč

Pozrieť drevodomy
dom1

Drevodom ALBERT

91 432 EUR s DPH

VIAC INFO
dom1

Drevodom BORIS

92 990 EUR s DPH

VIAC INFO
dom1

Drevodom CYRIL

92 990 EUR s DPH

VIAC INFO
dom1

Drevodom DALIBOR

107 380 EUR s DPH

Viac info
UNIO Váš partner pri stavebnej činnosti
ingjalacicIng. Jelačič
riaditeľ spoločnosti

Po absolvovaní štúdia na Slovenskej Vysokej Škole Technickej –stavebnej fakulty som v roku 1991 začal podnikať v oblasti stavebníctva,ako fyzická osoba.V roku 1995 sa fyzická osoba mení na právnickú s názvom UNIO spol.s.r.o. so sídlom v Trnave. V priebehu 23 rokov činnosti sme zrealizovali množstvo stavebno –montážnych prác,služieb stavebného dozoru a projektov pre stavebné konanie .

O Unio spol. s r.o.