Odborné poradenstvo v oblasti pozemných stavieb

Cenné rady a informácie

Nespoliehajte sa skutočnosť, že všetko sa dočítate na internete. Najväčšiu hodnotu majú tie informácie, ktoré sa nikde neuvádzajú.

Ani najnovšie materiály nevhodnou vzájomnou kombináciou, s absenciou ich profesionálneho spracovania Vám nezaručia ich vlastnosti deklarované dodávateľom, ktorého záujem končí kúpou jeho produktov.

Užitočné informácie aj zdarma na blogu

Na našom Blogu sa zaoberáme jednotlivými etapami realizácie domu od výberu projektanta, cez stavebné a územné konanie, vlastnú realizáciu, kolaudačné konanie a vlastné užívanie objektu. Nezávisle zhodnotíme jednotlivé ponúkané stavebné lokality developermi a realitnými kanceláriami. Upriamime vašu pozornosť na skutočnosti, ktoré majú zásadný vplyv na komfort vášho budúceho bývania no napriek tomu sa o nich „taktne“ mlčí pri predaji.

Ak máte záujem o túto službu, kontaktujte nás

Prehlásenie: poskytujeme za účelom transparentnosti voči dotknutým osobám toto oboznámenie pre dotknuté osoby.

Právny rámec: Vo veci spracovaní osobných údajov podľa článkov 13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „Nariadenie“) a § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov pod názvom

Potvrdením súhlasu (nižšie) a zároveň odoslaním tohto formuláru udeľujem prevádzkovateľovi UNIO spol.s.r.o., Zelený kríčok 5, 917 01 Trnava, IČO: 34127569 súhlas so spracúvaním svojich vyššie uvedených osobných údajov ( Meno, priezvisko, mail, telefón) na účel vybavenia dopytu, a to na čas pokiaľ tento dopyt nebude vybavený. Súhlas je možné kedykoľvek u prevádzkovateľa odvolať zaslaním žiadosti na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., kontaktná osoba - Ing. Jelačič.

Prehlasujem, že ako dotknutá osoba som si vedomá svojich práv v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a nového nariadenia Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR).

Prevádzkovateľ UNIO spol.s.r.o., prehlasuje, že bude Vaše údaje aj naďalej spracovávať a udržiavať v maximálnom bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením Európskej únie.

Pohodlie vášho domova

Nikdy v minulosti nebol tak spoľahlivý a finančne dostupný, ako je to v súčasnosti vďaka elektrickému vykurovaciemu systému EKOHEAT, výsledok mnohoročného vývoja a inovácii na základe mnohoročných praktických skúseností získaných realizáciou elektrického vykurovacieho systému EKOHEAT.

Pozrieť EKOHEAT